Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.UkraineNeuroGlobal


UkraineNeuroGlobal

Міжнародний неврологічний журнал Том 18, №5, 2022

Повернутися до номеру

Анонс національного підручника «Медицина невідкладних станів»

Шановні колеги!
У видавництві «Медицина» на початку 2023 року вийде друком національний підручник «Медицина невідкладних станів. Екстрена (швидка) медична допомога» (п’яте видання, перероблене і доповнене) за редакцією доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України І.С. Зозулі та доктора медичних наук А.О. Волосовця.
Підручник видається вже понад двадцять років і за цей час зазнав істотних змін. П’яте видання осучаснено, суттєво перероблено й доповнено.
У підручнику розглянуто всі невідкладні стани, відомі медичній науці. Висвітлено нові методи, способи і технології в діагностиці й наданні екстреної медичної допомоги в хірургії, кардіології, неврології, стоматології, нейрохірургії, оториноларингології, травматології, при опікових захворюваннях, отруєннях, в офтальмології і фтизіатрії. 
У п’яте видання включено нові розділи, у яких:
— розглянуто невідкладні стани в неонатології; 
— наведено сучасні аспекти організації та функціонування системи екстреної медичної допомоги за надзвичайних ситуацій і в умовах воєнного стану;
— осучаснено відповідно до вимог доказової медицини етіологію, патогенез, діагностику й лікування різних нозологічних захворювань на догоспітальному і ранньому госпітальному етапах.
Книга отримала багато схвальних відгуків у провідних фахових виданнях, а також серед викладачів і лікарів-практиків різних спеціальностей. 
Це видання буде особливо корисним для лiкарів екстреної медичної допомоги, вiйськових лікарів, хiрургiв, нейрохiрургiв, якi щоденно надають екстрену (догоспітальну) i невідкладну (госпiтальну) медичну допомогу, а також для лікарів усіх спеціальностей, студентів медичних закладів і всіх, хто бажає отримати знання з надання екстреної медичної допомоги, особливо в надзвичайних ситуаціях, на полі бою і на етапах евакуації.
Книгу можна буде придбати в книгарні «Абзац» (м. Київ, вул. Cтрілецька, 28 (вхід із двору), ст. метро «Золоті ворота»; тел.: 235-49-25, моб.: +38-050-336-86-08; е-mail: med@society.kiev.ua) або в інтернет-магазині: https://www.medpublish.com.ua. 
Попередній продаж підручника «Медицина невiдкладних станів. Екстрена (швидка) медична допомога» зі знижкою 20 % з 14.10.22 по 28.11.22 р. за ціною 1032 грн (повна вартість — 1290 грн) в інтернет-магазині. Доставка здійснюватиметься безкоштовно після виходу книги друком 28.11.2022 року.


Повернутися до номеру