Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ
день перший
день другий

НЕВРОЛОГИ, НЕЙРОХІРУРГИ, ЛІКАРІ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ
день перший
день другий

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

ГІНЕКОЛОГИ

International neurological journal Том 16, №7, 2020

Back to issue

Appeal of Prof. Stanislav Yevtushenko

Міжнародний день невролога 1 грудня 2020 р. збігся з важливою подією для «Міжнародного неврологічного журналу» — ми знову увійшли в Перелік наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії (категорія Б)! У цій знаменній події заслуга не тільки членів редакції, редакційної ради, але й авторів, які опублікували свої статті в нашому журналі. Була надрукована низка гідних робіт з неонатальної і дитячої неврології (не тільки українських авторів). Ми активно підтримуємо освітні неврологічні програми у формі вебінарів з публікаціями окремих статей у журналах. Активно функціонує рубрика «Контраверсійна неврологія». Читачі також з інтересом сприйняли новий розділ у журналі — «Наші сучасники».
Навчайтеся у вчителя, але постійно здобувайте й поновлюйте свої професійні знання, бійтеся трафаретності й рутини у своїй роботі, навчайтеся на чужих помилках і не припускайтеся своїх. Неврологія — це не тільки обсяг спеціальних знань і умінь, а й особливе клінічне мислення, що суттєво відрізняється від інших дисциплін, особливий менталітет професії, що й виділяє нас, неврологів, серед інших лікарських спеціальностей.
З нагоди Міжнародного дня невролога редакція «Міжнародного неврологічного журналу» вітає дитячих і дорослих неврологів! Бажаємо кожному з вас, дорогі колеги, здоров’я, відсутності втоми від роботи і професійної затребуваності на довгі роки!
 
Ваш професор Станіслав Євтушенко


Back to issue