Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ
день перший
день другий

НЕВРОЛОГИ, НЕЙРОХІРУРГИ, ЛІКАРІ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ
день перший
день другий

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

"Gastroenterology" 2 (60) 2016

Back to issue

Candidate of Medical Sciences Nina Heorhiivna Hravirovska (to the Anniversary of the Scientist)

Статтю опубліковано на с. 96-97

 

Відзначила ювілей провідний науковий співробітник відділу науково-організаційної, методичної роботи та інформаційних технологій Ніна Георгіївна Гравіровська. Це подія, що окреслює минуле, спонукає до аналізує сьогодення та прогнозує майбутнє.

Після закінчення в 1964 році середньої школи Н.Г. Гравіровська без жодних вагань обрала медицину своїм професійним шляхом у житті. Очевидно, допоміг їй у доленосному виборі батько, який у той час працював завідуючим рентгенологічним відділенням першої міської лікарні м. Дніпропетровська.
Свою роботу на посаді лікаря-рентгенолога в Дніпропетровському науково-дослідному інституті гастроентерології Ніна Георгіївна розпочала в 1972 році після закінчення Дніпропетровського медичного інституту. З 1975 року вона пройшла довгий складний шлях науковця — від молодшого наукового співробітника до завідувача відділом стандартизації, інформаційних технологій та патентознавства (до 2013 року).
Ніна Георгіївна — ​висококваліфікований фахівець, здібний організатор медичної справи, уміло поєднує роботу практичного лікаря з науковою, активно займається фундаментальними та прикладними дослідженнями, винахідницькою діяльністю. Вона була відповідальним виконавцем 15 науково-дослідних робіт.
Має понад 200 наукових праць, що опубліковані в періодичних виданнях України та СНД, є співавтором 2 практичних посібників, 4 методичних рекомендацій, 11 інформаційних листів, 3 авторських свідоцтв та 7 деклараційних патентів. У 1985 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Рентгенологічна оцінка анатомо-функціонального стану верхніх відділів травного каналу після різних видів ваготомії». У 2000 році їй присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника за фахом «Променева діагностика та променева терапія».
У своїй роботі вона використовує сучасні методики променевої та ультразвукової діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту. Для виконання поставлених завдань оволоділа цілою низкою клінічних, функціональних, лабораторних та епідеміологічних методів дослідження; опанувала методику формалізації матеріалу, брала участь у розробці інформаційних систем. Н.Г. Гравіровська є відповідальним секретарем збірника наукових робіт «Гастроентерологія» і проводить велику роботу щодо його вдосконалення, є одним із засновників сайта інституту й бере активну участь у його формуванні.
Має великий авторитет у колег та широку популярність серед медичної громадськості й населення. Протягом 10 років була членом профспілкового комітету інституту й активно займалася громадською роботою.
За високі показники в роботі, сумлінну працю та активну життєву позицію вона неодноразово була відзначена Подякою Національної академії медичних наук України, почесними грамотами МОЗ України та Дніпропетровської облдержадміністрації.
Ніна Георгіївна — ​талановитий, цілеспрямований, працелюбний науковець, здатний самостійно приймати рішення, вона присвятила інституту гастроентерології понад 40 років свого життя. Вона творча людина, яка не припиняє вчитися й навчати колег, передає свій багатий досвід учням, надихає колег своїм завзяттям.
Крім того, Ніна Георгіївна — ​чудова жінка, дуже емоційна, щира й порядна людина, завжди готова прийти на допомогу тим, хто її потребує, справжній борець за справедливість.
Свій ювілей Ніна Георгіївна зустрічає в творчому натхненні, розквіті професійного та життєвого досвіду, повноті цікавих ідей і прагнень.
Щиро вітаємо Ніну Георгіївну з ювілеєм, зичимо доброго здоров’я, довголіття, успіхів, пошани колег та справжнього щастя!
З глибокою повагою, колектив ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України»


Back to issue